Usługi

Nasza usługa to kompleksowe załatwienie wszystkich czynności związanych zarówno z doborem, instalacją oraz aktywna pomocą w skompletowniu dokumentów i złożeniu wniosku w wybranym banku w celu otrzymania odpowiedniej dotacji.
Dobór – Aby właściwie dobrać instalacje skorzystaj z bezpłatnego audytu naszgo doradcy

Instalacja – W naszej firmie zwracamy szczególną uwagę na jakość usług oraz rzetelne podejście do Klienta na każdym etapie realizacji zamówienia. Od wstępnego projektu instalacji po uruchomienie gotowego zestawu solarnego zainstalowanego w Twoim domu. Nasi współpracownicy to ludzie znający się na swojej pracy. Sam się przekonasz!

Dofinansowanie – Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny. Ty również. Zamawiając system solarny lub fotowoltaiczny w naszej firmie, możesz liczyć na profesjonalną pomoc i szybkie załatwienie wszelkich formalności.
Wielu z naszych Klientów decydując się na wykorzystanie energii słonecznej w swoim domu, liczy na program dofinansowania wspierany przez Unię Europejską. Indywidualny projekt przygotowany dla Ciebie przez naszych specjalistów spełnia wymogi Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Pomożemy Ci również skompletować wszystkie niezbędne dokumenty i przekazać je bankowi.
Minimum formalności – warto nam zaufać!